את יודעת הכי טוב. מזמינה אותך

צרו איתי קשר

אודות

נעים מאוד, איזה כיף שאת כאן!

שמי קרן חג'ג' ואני מתמחה בליווי התפתחותי לתינוקות ופעוטות בשיטת "צעד ראשון" ויועצת שינה בגישת "-0.1 השיטה החדשה לכישורי שינה".
בחרתי להתמחות בהתפתחות תינוקות מתוך אמונה פנימית שהשלב הקריטי בהתפתחות התינוק הוא בינקות, ולסביבה ההתפתחותית בה גדל יש השפעה מכרעת.

בשנת 2016 החלטתי לעשות שינוי תעסוקתי ולהתחיל לעסוק במה שאני באמת באמת אוהבת ומחוברת אליו עוד מהיותי בגיל העשרה.
עזבתי את העולם היציב כשכירה לאחר 11 שנות עבודה ויצאתי לדרך עצמאית.
ומאז, אני מלווה אמהות בחופשת הלידה בסדנאות התפתחות ושינה המותאמות לגיל ושלב התפתחותי.
הסדנאות הן אינטימיות ומתקיימות באווירה חמה, אוהבת ומכילה.
בסדנאות נסתכל יחד על התינוק כמכלול, ניגע ונלמד את אבני הדרך בהתפתחותו וכל זה תוך הנאה, הקשבה והכלה של כל מה שעובר עלייך ביומיום.

מטרת הסדנאות וגם של המפגשים האישיים (לאחר לידה או בעקבות עיכוב התפתחותי כלשהו) היא להעניק לכם ההורים את הידע והכלים הנכונים והחשובים בהתפתחות התינוק שהיא בעיניי עולם ומלואו. להעניק כלים שהם יישימם וקלים להבנה של העולם המופלא והמעניין הזה.

אני נשואה לשי ואמא ל-3 ילדים מקסימים, גיא וירדן וגילי הקטנטנה.
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מ"המכללה האקדמית ת"א- יפו", בעלת תעודת מדריכת התפתחות מטעם "צעד ראשון" ובעלת תעודת יועצת שינה בגישת "-0.1 השיטה החדשה לכישורי שינה".

בסדנאות שלי אני תמיד מספרת שלא נולדתי מדריכת התפתחות ושילדיי לא ישנו לילה שלם מגיל חודש ואני לגמרי מזדהה עם כ-ל הקשיים שאתן חוות כרגע כי גם אני הייתי שם.
ומה שתרם לי רבות לצלוח את החודשים הראשונים והמאתגרים הוא ההכלה, המענה המדוייק לתינוק שלי, תנוחות ההחזקה השונות והבטחון שהיה עליי להעביר לתינוק ולשדר לו שיש פה אמא בטוחה בעצמה, שיודעת, שמבינה ומכילה את הבכי או את הקושי.
עוד דבר שאני מאמינה בו בכל ליבי הוא העצמאות מגיל קטן. האפשרות "לשחרר" היא לא קלה אבל היא כה חשובה על מנת לגדל ילד עצמאי, בעל בטחון והערכה עצמית גבוהה.

ועוד דבר נוסף לסיום:
את יודעת הכי טוב. ואני מזמינה אותך לדעת יותר.

תוכלי להנות מהאתר, מהתכנים המועלים בו,
ולהצטרף אליי במסע ההורות המרגש שלך בפעילויות השונות שלי.

באהבה,
קרן חג'ג'

Back To Top